The Glenbuck Hotel Anfield

70 Walton Breck Road, L4 0RF Liverpool, Wielka Brytania

  • Do 4 osób
  • Sypialnie: 1

Goście oceniają The Glenbuck Hotel Anfield na 8,3/10 (172 opinie). Odległość od centrum wynosi 2,3 km. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi.

The Glenbuck Hotel Anfield to hotel w Liverpoolu, w dzielnicy Anfield.

Pokoje i wyposażenie

Pokoje mają prywatną łazienkę z prysznicem. Dostępny jest telewizor z płaskim ekranem i ogrzewanie. W części pokoi znajduje się szafa. W pokoju trzyosobowym są też szlafroki.

Usługi i udogodnienia

Na miejscu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dojazd i okolica

Kirkdale - 1,9 km. Lotnisko Liverpool John Lennon - 14 km.

Atrakcje

  • Budynek Livera - 4,1 km
  • Pomnik The Beatles - 4,2 km
  • Pier Head - 4,4 km

Dobrze wiedzieć

Obiekt jest dla niepalących.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

  • prywatna łazienka
  • telewizor z płaskim ekranem
  • prysznic

2 osobyprywatna łazienka

The Glenbuck Hotel Anfield - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Glenbuck Hotel Anfield”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 11:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „The Glenbuck Hotel Anfield” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Glenbuck Hotel Anfield”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy The Glenbuck Hotel Anfield ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się The Glenbuck Hotel Anfield?

Obiekt znajduje się w miejscowości Liverpool.

The Glenbuck Hotel Anfield na mapie: Liverpool

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o The Glenbuck Hotel Anfield

Średnia ocena z 172 opinii na Booking.com to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Kennedy 09 - 2025
9/10

Dobry. Mój przyjaciel i ja byliśmy w mieście na derbach. Musieliśmy wymeldować się przed meczem, a personel pozwolił nam zostawić bagaże u nich, kiedy byliśmy na stadionie.

ℹ) Opinie gości The Glenbuck Hotel Anfield nie stanowią oceny serwisu sleepinliverpool.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10