2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool

Monarchs Quay 14, L3 4FT Liverpool, Velká Británie

  • Až pro 6 hostů
  • Až 74 m²
  • Ložnice: 4

2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool má průměrné hodnocení hostů 8/10 (96 hodnocení). Ubytování leží 1,79 km od centra. Na místě ubytování nabízí bezplatné Wi-Fi.

Stunning Liverpool Dockside Apt by City SuperHost je apartmán v Liverpoolu.

Pokoje

Apartmán má 4 samostatné ložnice, 2 obývací pokoje a 4 koupelny. V kuchyni je sporák, lednice, myčka nádobí a kuchyňské potřeby. K dispozici je vana, bezplatné toaletní potřeby a fén. Nechybí TV s kabelovými programy, soukromý vchod, varná konvice a skříň. Z oken je výhled na město. Ubytování má 6 lůžek.

Vybavení objektu

Kasino je součástí objektu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Umístění a doprava

Nádraží Liverpool James Street je vzdálené 1,2 km. Nádraží Liverpool Central leží 1,7 km odtud. Letiště Johna Lennona Liverpool je 11 km daleko.

Co navštívit v okolí

  • Pier Head - 1,2 km
  • Liver Building - 1,4 km
  • Muzeum Western Approaches - 1,6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~4 253 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • výhled na město

6 osob74 m²vlastní koupelna

2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • všechny prostory nekuřácké
  • Výtahová služba

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je 2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Kde se nachází 2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool?

Ubytování se nachází ve městě Liverpool.

2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool na mapě: Liverpool

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování 2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool

Průměrné hodnocení z 96 recenzí na Booking.com je 8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O 2 Bed Waterfront Flat Dock Views Liverpool zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepinliverpool.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10