Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers

20 Colquitt Street 3b, L1 4DE Liverpool, Velká Británie

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 41 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ve městě Liverpool nabízí Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers hostům rodinné pokoje a bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou v ubytování využít kuchyň, pračku a pohovku. Během pobytu je k dispozici parkoviště. Pro hosty je dostupná transferová služba. Úklidová služba funguje denně.

Interiér má 41 m². Zahrnuje jednu ložnici. Ubytování je určené nejvýše pro dvě osoby. V ložnici je k dispozici manželská postel.

Místo „The Hardmans' House“ je vzdálené 320 m od apartmánu.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vlakové nádraží Liverpool Central Station600 m
Philharmonic Hall600 m
Lime Street1 km
M&S Bank Arena Liverpool1,4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 906 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyňský kout
  • kuchyň
  • výhled na město

2 osoby41 m²kuchyňský kout

Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 GBP.

Způsob platby kauce: card.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • AR
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers na mapě: Liverpool

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 00:00. Odhlášení: do 10:00.

Je u objektu „Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers určen?

Ubytování je určené až pro 2 hosty.

Kde se nachází Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers?

Ubytování se nachází ve městě Liverpool.

Jak daleko je Liverpool James Street od ubytování „Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers“?

Liverpool James Street se nachází 1,1 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „Liverpool John Lennon Airport“ od ubytování „Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers“?

Liverpool John Lennon Airport se nachází 11,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers

Průměrné hodnocení z 7 recenzí na Booking.com je 7,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Liverpool City Haven 1-Bed Apartment for Couples & Solo Travelers zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepinliverpool.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10