Let It Be

Formby Cottages, South Moss Stud, Pasture Lane, L37 0AP Liverpool, Velká Británie

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 80 m²
  • Ložnice: 2

Prázdninový dům Let It Be nabízí pobyt ve městě Liverpool. Celé ubytování mohou využít až čtyři osoby. Rozkládá se na 80 m². K odpočinku slouží dvě ložnice. V ložnicích patří k vybavení velká manželská postel (velikosti King) a manželská postel.

Místo „Freshfield Dune Heath Nature Reserve“ je vzdálené 1,8 km od prázdninového domu. K místu „St Peter's Church“ je to 1,2 km.

Hosté mají v ubytování k dispozici kuchyň a vlastní koupelnu. Hosté zde mohou využít parkoviště, zahradu a Wi-Fi.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Aintree15 km
Anfield Stadium21 km
Liver Building21 km
Western Approaches Museum21 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Jak zjistit dostupnost ubytování Let It Be?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dům se dvěma ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • výhled do zahrady

4 osoby80 m²vlastní koupelna

Let It Be - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Let It Be na mapě: Liverpool

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Let It Be“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 21:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je u objektu „Let It Be“ k dispozici parkování?

Parkování je zdarma.

Je v ubytování „Let It Be“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Let It Be určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Kde se nachází Let It Be?

Ubytování se nachází ve městě Liverpool.

Jak daleko je Formby od ubytování „Let It Be“?

Formby se nachází 2,6 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „Liverpool John Lennon Airport“ od ubytování „Let It Be“?

Liverpool John Lennon Airport se nachází 28,9 km od ubytování.

Recenze ubytování Let It Be

Průměrné hodnocení z 5 recenzí na Booking.com je 8,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Let It Be zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleepinliverpool.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10