BELMONT Apartments

Apartmán

Liverpool, Velká Británie57 Belmont Drive, L6 7UP

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 144 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 45 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 144 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

BELMONT Apartments patří mezi ubytování v destinaci Liverpool. V ubytování máte terasu. Ubytování je vybaveno zvukotěsnými pokoji. V tomto ubytování jsou rodinné pokoje.

K rezervaci jsou apartmány. Ve všech lze využívat TV a psací stůl. Pouze část z nich má pračku. Vlastní koupelna se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami patří ve všech apartmánech do výbavy. Kuchyň s lednicí, troubou, mikrovlnnou troubou, toustovačem a kuchyňským nádobím je v ubytování. Kuchyňský kout, rychlovarná konvice nebo kávovar, rozkládací pohovka, topení a koberec jsou v ubytování. Ve vybavení jsou i posezení, zvuková izolace, žehlička a šatní skříň. V některých apartmánech jsou soukromý vchod a jídelní část. Okna v některých apartmánech vedou do tiché ulice. Ručníky a ložní prádlo jsou připraveny ve všech apartmánech.

Newsham Park je přibližně 5 minut chůze odtud. Everton Park leží 1,9 km odtud a Casbah Coffee Club je 2,8 km daleko. Kolem 14 km od ubytování leží Letiště Johna Lennona Liverpool. Wi-Fi je k dispozici. Kolik služba stojí, uvedeno není. Neplacené parkoviště má toto ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Anfield Stadium2,6 km
Casbah Coffee Club2,8 km
Williamson's Tunnels3,4 km
Liverpool Metropolitan Cathedral3,6 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte apartmány v ubytování BELMONT Apartments. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • lednice
  • psací stůl

Apartmán s 1 ložnicí · pračka

▾

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Studiový apartmán

▾

Studiový apartmán · pračka

▾

BELMONT Apartments - vybavení

  • Internet
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Služba žehlení
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 20 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Informace o ceně není uvedena.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 100 GBP. Úhrada: bankovní převod; při přihlášení. Vrácení: bankovní převod; 7 dní po odhlášení.

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Děti a přistýlky

Způsob platby kauce: card.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Please note that payment is taken after the reservation is made, not upon arrival.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Edge Hill“ od ubytování „BELMONT Apartments“?

Železniční stanice „Edge Hill“ se nachází 2,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Liverpool John Lennon Airport“ od ubytování „BELMONT Apartments“?

Liverpool John Lennon Airport se nachází 11,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 428 recenzí hostů je 7,6/10 . Přečtěte si recenze apartmánu BELMONT Apartments nebo přidejte vlastní.

Michael01 - 2026
8/10
★★★★☆

Zjistili jsme, že hotel byl čistý, uklizený a sloužil nám hlavně jako levná a snadno dohledatelná základna na přespání při sledování Liverpoolu. Zároveň byl dost blízko na to, abychom na stadion došli pěšky.

ℹ) Recenze BELMONT Apartments nevyjadřují stanovisko sleepinliverpool.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

BELMONT Apartments - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 144 Kč
Typická cena
~3 039 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 229

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 144 Kč
Typická cena
~3 163 Kč

Toto ubytování je o 32 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s rodinnými pokoji a s parkováním zdarma: 47

Za podobnou cenu

~1 823 Kč – ~2 466 Kč

  • Porovnaná ubytování 83
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 60
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 6

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

The Resident Liverpool

9,2/10 ~2 048 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.